FRANSA

Yılbaşında Farklı Bir Paris

28 Aralık 2017-01 Ocak 2018

Yeni yılı Avrupa'nın en romantik kentlerinden biri olan Paris'in farklı köşelerinde keşfetmeye hazır mısınız? Işıltılı caddeler, renkli kafeler, gurme restoranların yanı sıra yeni açılan müzeleri ve şehrin sürprizlerle dolu ara sokaklarını gezerek yeni yılı karşılayacaksınız. Artisanal mekanlarda küçük tadımlarla karşılayacağınız, renkli bir program yılbaşında Paris’te sizi bekliyor.
İTALYA

Floransa ve Medici Hanedanlığı

11-14 Ocak 2018

Floransa'yı dünya sanat sahnesinin en önlerine taşıyan Medici Ailesi’nin bilinmeyen yönlerini, şehrin her bir köşesine mücevher taneleri gibi dağılan Palazzo di Vecchio, Bargello, Galleria dell’Academia, Santa Croce gibi yapılar üzerinden keşfedeceğiniz, sanat tarihçisi rehber eşliğinde unutulmaz bir gezi.
HİNDİSTAN

Hindistan’da Sanat

06-11 Şubat 2018

Güney Asya’nın öncü çağdaş sanat fuarlarından biri olan India Art Fair, disiplinler arası sanat platformuna getirdiği yeniliklerle heyecan uyandıran bir sanat etkinliği. Size özel hazırlanmış gezi kapsamında, Hindistan'ın önde gelen koleksiyonerleri ile tanışacak, müzeler ve galerilerdeki sergileri özel küratör eşliğinde gezecek ve akşamları özel davet ve açılış partilerine katılacaksınız.
İTALYA

Roma'nın Üç Güzeli

22-25 Mart 2018

Vatikan'dan Borgehese'ye, Roma Kiliselerinin hamiliğinde gelişen ve dünya tarihinde önemli yer tutan sanatçıların ve muhteşem eserlerinin izini süreceksiniz. Capitoline, San Luigi dei Francesi ve Sant'Agostino Kilisesi gibi kentin en güzel yapılarıyla taçlandırılan bu eşsiz gezide Michelangelo'dan Bernini'ye Roma'nın yıldızlarını uzman sanat tarihçisi rehber eşliğinde keşfetmeye ne dersiniz?
İTALYA

Osman Sezener ile Alba

19-23 Nisan 2018

Trüf mantarının diyarı Alba ve çevresine düzenlenen bu çok özel gezide Şef Osman Sezener eşliğinde Barbaresco ve Barolo köylerinin en köklü şarap üreticilerinde dikey tadımlar yapacak, trüf mantarı tadımına katılacak ve Kuzey İtalya’nın bölgeye has lezzetlerini keşfedeceksiniz.
FRANSA

Taste of Paris, Grand Palais

17-20 Mayıs 2018

Paris’in heyecanla beklenen lezzet odaklı fuarı "Taste of Paris" kapsamında şehrin ünlü şefleriyle tanışıp, Grand Palais’de şeflerin misafirleri için bizzat pişirdiklerini tadacak, Fransa'nın köklü yeme-içme kültürüne ev sahipliği yapan St-Germain-des-Prés çevresindeki artisanal mekanlarda küçük tadımlara katılacak, yeme-içme sanatının görsel sanatlara yansımaları üzerine Paris'in önde gelen müzelerinde sanat tarihçisi rehber eşliğinde lezzet odaklı bir yolculuğa çıkacaksınız.
İSVİÇRE

Art Basel

14-17 Haziran 2018

Çağdaş sanatın dünyadaki konumunu belirleyen Art Basel Fuarları serisinin ilki olan fuarı küratörler eşliğinde gezeceğiniz bu özel ziyarette sanat dünyasındaki yenilik ve trendleri yakından izleyecek, müze ve galerilerdeki özel küratörlü sergilere katılacak, yüzlerce galeri ve sanatçının arasında olacaksınız.
AFRİKA

Tanzanya Safari Turu & Zanzibar

13-21 Temmuz 2018

Afrika'nın büyüleyici doğasını keşfedeceğiniz bu çok özel gezide balon safari ile Serengeti'de Afrika antilobu göçü, Serona Vadisi'nde kaplan, çita, leopar gibi vahşi hayvanların görüleceği safariler, mavisiyle ünlü Zanzibar'da özel tekne gezisi eşliğinde turkuaz mavinin ve baharat kokularına bulanmış gizemli kasabaların tadını çıkartmaya hazır mısınız?
İSKOÇYA

İskoçya Gezisi & Edinburgh Festivali

18-26 Ağustos 2018

İskoçya'da yeşilin binbir tonunu barındıran yüksek tepeler, göllerde özel tekne turları, tarih, kültür ve sanatın izinde günlük geziler, Edinburgh Festivali kapsamında konser ve sanat etkinlikleri, özel viski üretim merkezlerinde tadımlar ile İskoçya'yı keşfetmek için eşsiz bir seyahat...
İTALYA

Şef Osman Sezener ile Toskana

26-30 Eylül 2018

Şef Osman Sezener eşliğinde, yeşil ve bordonun en güzel tonlarına ev sahipliği yapan bağları gezecek, Usta Şefimizin bilgilendirmeleriyle şarap, zeytinyağı, parmesan, prosciutto ve balsamiği üretim yerlerinde tadacak, Toskana'nın muhteşem doğasının keyfini çıkarırken, geleneksel lezzetlerinin izini süreceksiniz.
İNGİLTERE

Frieze Art Fair, London

04-09 Ekim 2018

İngiltere’nin en çok konuşulan sanat fuarlarından Frieze Art Fair, dünyanın farklı köşelerinden önde gelen 160 sanat galerisine ve binin üzerinde sanatçıya ev sahipliği yapıyor. Londra'da kültür ve sanat etkinliklerin zirve yaptığı bu dönemde, Tate Modern, National Gallery, Royal Academy, Serpentine, Whitechapel, South Bank Gallery gibi şehrin öne çıkan müze ve galerinde özel küratörlü geziler yapacak, VIP program kapsamında Avrupa'nın ve Amerika'nın önemli koleksiyonerleriyle açılış, davet ve partilere katılacaksınız.
G. AFRİKA

Güney Afrika Lezzet Rotası

07-16 Aralık 2018

Güney Afrika'nın beş büyüklerinin izinde özel safari, yerel kabilelerin yaşamlarını yakından görebileceğiniz kasaba gezileri, av hayvanlarından oluşan bir seçkide yerel lezzet tadımları, Masa Dağı'nın zirvesine özel helikopter turu, Stellenbosch, Franschhoek ve Tulbagh gibi Güney Afrika şarap tadım rotasının baş aktörlerini ziyaret edeceğiniz unutulmaz bir gezi...
Adres: Gaziosmanpaşa Bulvarı

No:10/1-B Alsancak 35210 Konak - İzmir/TÜRKİYE

Tel: +90 (232)446 44 00

E-mail: info@cittur.com

Kullanım Şartları
Copyright © 2017 ÇİTTUR
Tüm hakları saklıdır.