ŞEKER BAYRAMI ARJANTİN & BREZİLYA THY İLE

ŞEKER BAYRAMI ARJANTİN & BREZİLYA THY İLE

$2789 per person

.

Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları  ile İstanbul –  Buenos Aires gidiş / Sao Paulo  – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin alan vergileri.
 • Buenos Aires – Iguazu / Iguazu – Rio de Janeiro / Rio de Janerio – Sao Paulo arası ekonomi sınıf uçak biletleri ve bu biletlere ilişkin alan vergileri.
 • Buenos Aires’te 3 gece 4 yıldızlı otelde konaklama
 • Iguazu’da 2 gece 4 yıldızlı otelde konaklama
 • Rio de Janeiro’da 3 gece 4 yıldızlı otelde konaklama
 • Sao Paulo’da 1 gece 4 yıldızlı otelde konaklama
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Panoramik Buenos Aires, Rio De Janeiro şehir turları
 • Iguazu Şelaleleri Brezilya tarafında Ulusal Parklara giriş ücretleri.
 • Özel araçlar ile programda belirtilen tüm geziler.
  Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Hariç Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar
 • Bahşişler  

Notlar:

Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acente sorumlu tutulamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acente sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 

Bölge: Brezilya

 • Hareket saati
  2019-06-04
 • Dönüş Saati
  2019-06-13
<p><strong>Rio de Janeiro</strong></p> <p>Brezilya’da eğlencenin başkentidir Rio.&nbsp;Ülke içerisinde bile vurdumduymaz ve eğlence düşkünü olarak tanınır Rio de Janeiro halkı.</p> <p>Hak vermemek&nbsp;elde değil aslında. Dünyaca meşhur Ipanema ve Copacabana Plajları dururken, niye keyfini çıkartmak yerine iş peşinde koşulsun ki? Yada Maracana Stadı’nda halkın aşık olduğu futbol müsabakaları varken başka şeyle uğraşılır mı?</p> <p>Eh bir de aylarca, mahalleleri temsil eden samba okullarının, yılda bir defa Rio da Sambadromo alanında yapılacak olan yarışma ve geçit törenine hazırlanmak gerekiyor.</p> <p>Sabah sporunu da unutmayalım. Mutlaka plajda futbol, voleybol, jogging yapılmalı gerçek bir Riolu için.</p> <p>Gecekondu bölgeleri dediğimiz favelalar olsun, şehrin zengin kesimi dahil herkesin aradığını bulacağı;&nbsp;Corcovado ve Sugar Loaf Tepeleri, Maracana Stadı’ndan koloniel mimari ile bezeli şehir merkezi, plajları, samba show’ları; Tijuka Ormanları’ndan favela turlarına kadar yapılacak o kadar çok şey var ki&hellip;</p> <p><strong>Iguazu Şelaleleri</strong></p> <p>Muhteşem üçlü diye adlandırılan Niagara, Victoria ve Iguazu Şelaleleri; dünyanın en önemli şelaleleridir.&nbsp;Iguazu Şelaleleri; 2.7 kilometreyle&nbsp;bu üçlünün en genişi olması dışında, hem Brezilya hem Arjantin tarafında bulunan inanılmaz doğa parklarıyla eşsizdir.</p> <p>Harikulade konuşlandırılmış manzara terasları, sizi yormadan doğayla bütünleştiren yürüyüş yolları keyifli zaman geçirmenizi sağlasa da, biraz adrenalin takviyesi için zodyak botlarla şelalenin altına kadar, nehrin ters yönünde yapılan tekne turlarını da kaçırmamak gerekir.</p> <p>Brezilya, Arjantin ve Paraguay sınırlarının birleştiği bu nokta, üç ülke kültürünün birbiri içine geçtiği folklorüyle çok değerlidir.</p> <p><strong>Sao Paolo</strong></p> <p>Brezilya&nbsp;endüstrisinin kalbidir Sao Paolo.</p> <p>Sadece ülkenin&nbsp;değil, Güney Amerika’nın en büyük şehri olan ve 1554’te Portekizli papazlarca kurulan Sao Paolo; bugün&nbsp;İtalyan, Yahudi ve Japon göçmenlerin kıtada en yoğun bulunduğu bölgededir.</p> <p>Modern sanatlar ve cumhuriyet müzeleri ülke çapında olsa da,&nbsp;Japon Mahallesi ve Çarşısı mutlaka&nbsp;görülmeli. Mercado Central yani Merkez Pazarı, yerel halkın hala keyifle alışveriş yaptığı bir yerdir. Yaklaşık üç kilometre uzunluğunda ve Güney Amerika’nın en önemli ana caddelerinden olan, gökdelenlerinden modern mimari örneklerine kadar farklı mimari türlerine ev sahipliği yapan Paulista Caddesi ise&nbsp;önemli bir alışveriş merkezidir.</p>